genzo metsästys jakt

Elit Headset Sordin

Elit Headset Sordin BT

Kulmaliitännällä varustettu kuuloke joka sopii Genzo Royal sarjan Sordin kuulosuojaimiin.

Erittäin kestävä, vesitiivis rakenne.


Elit Headset Sordin BT

Headset med vinklad kontakt med skruvfattning som passar till Genzo Royal serien för Sordin hörselskydd.

Extra kraftigt och hållbart headset. Vattentät konstruktion.

39,00 €

Tuotenumero
Produktnummer

693438

 

<< takaisin • tillbaka

Jälleenmyyjät • Återförsäljare

 

  Espoo Eräliike Riistamaa Oy, puh. 09-4110 1290, www.riistamaa.fi
     
  Evijärvi Ilpon Katiska Ky, puh. 06 - 765 1225, www.ilponkatiska.fi
     
  Forssa Forssan Ase ja Retkeily, puh. 0400-504908, www.forssanasejaretkeily.fi
     
  Haapajärvi Olkkonen Oy, puh. 08-761 831, www.olkkonen.fi
     
  Heinola Erä+ Heinola, puh. 044-702 2299, www.eraheinola.fi
     
  Helsinki Varuste.net, puh. 09 - 454 0707, www.varuste.net
     
  Humppila Aseliike Rantanen, puh. 010-281 7550, www.aseliikerantanen.fi
     
  Häijää Häijään Urheilutarvike, puh. 020-742 9980, www.haijaa.fi
     
  Iisalmi HHsport, puh. 020-718 2934, www.hhsport.fi
     
  Ikaalinen Eräkala, puh. 040-4108890, www.erakala.fi
     
  Joensuu Oy Carlson, puh. 020-742 7307, www.carlson.fi
    Jokierä Oy, puh. 020-7343730, www.jokiera.fi
     
  Joutsa Ase-ja Erätarvike Kuosma Ky, puh. 0400-419436
     
  Juankoski Sepon Urheilu & Patruuna, puh. 017-612 050, www.seponurheilujapatruuna.fi
     
  Juva Jokkerit Trading, puh. 0500-653313, www.jokkerit.fi
     
  Jyväskylä Midare, puh. 0400-647338, http://midare.fi
     
  Jämsä Jämsän Puhelinvaruste, puh. 020-7209750, www.puhelinvaruste.fi
     
  Kajaani Ase- ja optiikkahuolto H.Korhonen Ky, puh. 040-5354134, www.asehuolto.net
     
  Kannus Konekeskus Kannus, puh. 06-870 987, www.konekeskus.net
     
  Kaustinen Eräkellari, puh. 044-5226009, www.erakellari.fi
    Kaustisen Konekeskus Oy, puh. 06-861 2300, www.konekeskus.net
     
  Kempele Oulun Ase, puh. 0400-754550, www.oulunase.com
     
  Kiiminki HHsport, puh. 020 718 4055, 020-718 4054, www.hhsport.fi
     
  Kirkkonummi Erä+ Kirkkonummi, puh. 044-7793499, www.erakirkkonummi.fi
     
  Kitee Kiteen sisustus ja kaluste oy/Erä1, puh. 040-7224299
     
  Kokkola HHsport, puh. 020-718 2525, 020-718 2526, www.hhsport.fi
    Konekeskus Kokkola, puh. 06-866 2300, www.konekeskus.net
     
  Kotka Karhulan Ase ja Erävaruste, puh. 0500-554887
     
  Kuopio Oy Carlson, puh. 020-742 7055, www.carlson.fi
     
  Kustavi Aseliike Rautanen, puh. 040-5414112, www.aseliikerautanen.com
     
  Kuusamo Kuusamon Tärppi, puh. 0440-152400, www.kuusamontarppi.fi
     
  Laihia Kyrönmaan Markkinointi Oy, puh. 0400-751100, www.kyronmaan-markkinointi.com 
     
  Lappeenranta Urheilu-Koskimies, puh. 05-6129 013, www.koskimies.fi 
     
  Lapvärtti Rosenback, puh. 040-711 2060, www.rosenback.fi
     
  Lieksa Rajan Ase, puh. 0400-170 626, www.rajanase.com
     
  Mariehamn, Åland Jakt och Fiskebutiken Äventyret AB, tfn +358 (0)18 23860, info(at)aventyret.inet.fi
     
  Mikkeli Oy Carlson, puh. 020-742 7408, www.carlson.fi
    Maa-Met Oy, puh. 040-8471792, www.yourvismawebsite.com/maa-met-oy
    Ulkoiluliike Patikka, puh. 044-2229222, www.patikkamikkeli.fi
     
  Nivala HHsport, puh. 020-718 2984, 020-718 2994, www.hhsport.fi
     
  Nummela Lohjan Ase ja Osa Ky, puh. 019-335 135, www.asejaosa.fi
     
  Oulu Koiravaruste, puh. 0400 551 110, www.koiravaruste.fi
    Suomen Retkitukku Oy, puh. 040-8281000, www.retkitukku.fi
    Systema Store, puh. 045-1141173, www.systemastore.com
     
  Parkano Parkanon Puupiste, puh. 020-764 9200, www.parkanonpuupiste.fi
     
  Pieksämäki Green Trail, puh. 015-348444, www.greentrail.fi
     
  Pielavesi One Gear Oy, puh. 050-4321228, www.onegear.fi
     
  Pietarsaari Ab Navitek Oy, puh. 044-5123744, www.navitek.fi
     
  Pori AA-Production & Marketing, puh. 0400-300290, www.aa-metsastys.com
    Erä Pori, puh. 02-6330400, www.erapori.fi
     
  Pudasjärvi Anon Ase, puh. 0400-384118,www.anonase.com
     
  Raahe HHsport, puh. 020-718 3725, 020-7183732, www.hhsport.fi
     
  Rauma Sissos myymälä Oy, puh. 02-8228282, www.sissos.fi
     
  Riihimäki Eräkontti, puh. 010-4409410, www.erakontti.fi
     
  Saarenkylä Karin Kampe tmi, puh. 040-0199702
     
  Salo Tekniset Salo, puh. 0440-911165, www.teknisetsalo.fi
     
  Savonlinna Oy Carlson, puh. 020-742 7258, www.carlson.fi
    Uittokalusto Oy, puh. 015-555 0402, www.uittokalusto.fi
     
  Seinäjoki Wextra, puh. 06-215 0500, www.wextrahunter.com
     
  Sodankylä Simonen Oy, puh. 0207 342 390, www.simonen.fi
     
  Soini Ahti Huvila, puh. 06-5281203, www.ahtihuvila.fi
     
  Sulkava Neste Lohilahti, puh. 015-673 171
     
  Suonenjoki T:mi Digi-Sat, puh. 017-513090, www.digi-sat.fi
     
  Tammisaari Ekenäs Vildmarksboden, puh. 040 7171 400, www.eramaapuoti.fi
     
  Tampere RXTX-Tuote Oy, puh. 03-255 3000, www.rxtx-tuote.fi
     
  Tohmajärvi Eräkuningas Oy, puh. 040 871 0746, http://erakuningas.fi
     
  Turku Ase ja Erä, puh. 02-239 0930, www.asejaera.fi
    Rautia K-maatalous Oriketo, puh. 020-799 9700
     
  Tuuri Veljekset Keskinen Oy, puh. 010-770 7000, www.tuuri.fi
     
  Vaasa Erä ja Kalastus Kurre, puh. 010-229 1999, www.kurre.fi
     
  Vantaa Mauvan, puh. 0400-420722, www.mauvan.fi
    TecniCom Service Oy, puh. 09-8733722, http://tecnicom.fi
     
  Valtimo Kone Valkkari, puh. 050-3028667, www.konevalkkari.fi
     
  Vampula Vampulan Erätarvike, puh. 041-448 7357, katrikoota(at)gmail.com
     
  Varkaus Oy Carlson, puh. 020-742 7209, www.carlson.fi
     
  Vieremä Eka Erä, puh. 040-544 8973, myynti.ekaera(at)gmail.com
     
  Virrat Asetalo Oy, puh. 0400-632088, www.asetalo.com
     
  Ylivieska Ylivieskan Urheilu ja Lelu Oy, puh. 08 - 420640, www.urheilujalelu.fi
     
  Äänekoski Niskanen Oy Kodintekniikka ja urheilu, puh. 0207 189 800, www.niskanen.fi
     
  Övertorneå, Sverige RM Jakt, tfn +46 73-8150011, http://rmjakt.se

 

Maahantuonti • Import

 

Ab Navitek Oy
Vaunusepäntie / Vagnsmakarevägen 4
68660 Pietarsaari / Jakobstad

Aukioloajat: Arkisin 09-17
Öppet: Vardagar 09-17

Lat. N 63° 40,7' Lon E 022° 44,2'

Näytä kartalla »
Visa på karta »

www.navitek.fi

info(at)navitek.fi

Guy Fant
Myynti 044-5123744 

Mika Karjalainen
Myynti 0400-923047

Andreas Ahlvik
Huolto 0440-281312

Genzo takuuhuolto
PDF-lomake >>
Word-lomake >>

genzo